CNC freesimine ja CNC treimine

CNC freesimine ja klientide nõustamine alates ideefaasist mudeli väljatöötamisega kuni vajaliku töötlusprogrammi loomiseni.

Meie eelisteks on tarkvaraline oskusteave ja pikaaegne seeriatootmise kogemus. Lisaks veel erineva keerukusastmega freesimispinkide olemasolu. Oleme valmis looma nii 3D-mudeleid kui ka genereerima töötlusprogramme freespinkide juhtimiseks.

Seetõttu suudame vähese ajakuluga toota nii lihtsamaid kui ka keerukamaid detaile. Freesimisel garanteerib ajavõidu toorme automatiseeritud ettesöötmine. Olenevalt töö iseloomust, planeerime neid kuue erineva freesimispingi vahel.

Freesimine

Freesimine 5-teljelisel CNC freespingil tagab võimekuse, et minimaalse ajakuluga teostada ka kõige keerulisemaid freesimistöid. Kaasaegsel freespingil võtab detaili õigesse asendisse keeramine aega vaid paar sekundit ja lisaks pääseb see ligi tööpindadele, mis jäävad 3-teljelisele CNC freespingile kättesaamatuks.

5-teljeline CNC freespink suudab töödelda süsinikterast, roostevaba terast, alumiiniumi, pronksi, messingut, valandeid, profiile ja erinevaid plastikuid (POM, PA, PP jt).
cnc freesimine
cnc treimine

CNC treimine

CNC treimine kokku 12 erineva teipingiga. Meie treipingid on erineva võimsuse ja keerukusastmega. Lähtuvalt töö iseloomust, saame valida selleks just sobivaima tööpingi.

Neli meie tootmisüksuses kasutatavatest treipinkidest on automaatpingid, mis sobivad suurte tooteseeriate treimiseks. Automaatpingi suurimaks eeliseks on tootmisprotsessi efektiivsus ehk kiirus.

CNC treipingid on aktiivtööriistade kasutamise võimekusega, mis võimaldavad ühel treipingil valmistada ka kõige keerukamaid detaile. Tootmisprotsessi kiirendamiseks kasutame töökeskuste automaatseid toorme söötureid.

Suurima tootlikusega treipingile laeb detaile 90 kg tõstejõuga tööstusrobot. Seetõttu on tootmisprotsess sujuv ning kiire ja toorme ettesöötmisel ei teki viivitusi.

Treimine kolmes vahetuses

Treimine toimub meie tootmiskeskuses kolmes vahetuses ja tootmisvõimsusega kuni 7000 tundi kuus. Treimiseks sobivate detailide diameeter jääb 3 ~ 200 mm vahemikku. Seeriatootmine toimub alates 50 tk ~ 100 000 tk partii.

Treimiseks sobivad materjalid on süsinikteras, roostevaba teras, alumiinium, pronks, messing, valandid, profiilid ja erinevad plastikud (PP, PA, POM jt).

Treimine ja freesimine

Treimine ja freesimine kaasaegsetel frees- ja treipinkidel, mis tagavad detailide kõrge kvaliteedi ka seeriatootmisel. Tegeleme nii metallist kui ka plastikust detailide tootmise, koostamise, märgistamise ja testimisega.
Loading...
Oleme võtnud enda kanda ka valmistoodete kokkupaneku ja transpordi. Tootmiskeskuses pannakse detailid tervikuks kokku ja vajadusel graveeritakse neile peale vajalik märgistus, näiteks seerianumber või muud vajalikud tunnusmärgid.

Pakendamisele eelnevalt viime läbi toodete kvaliteedikontrolli. Seejärel pakendame need vastavalt kliendi soovidele ja transpordime soovitud sihtkohta.

Vajadusel võtame enese kanda kogu projektijuhtimise ahela, alates detailide tootmisest kuni sihtkohta toimetamiseni. Seeläbi on klientidel võimalik säästa nii oma raha kui kui ka aega.
autotööstus
Autotööstus
ehitustööstus
Ehitustööstus
elektroonikaseadmed
Elektroonikaseadmed
energiatööstus
Energiatööstus
meditsiinitehnoloogia tööstus
Meditsiinitehnoloogia tööstus
toiduainetööstuse seadmed
Toiduainetööstuse seadmed
radius hüdraulika
Esinduskauplus Pärnus
freesimine ja treimine
Pärnu maakond, Pärnu linn,
Savi tn 17-boks 14, 80040
Asukoht Pärnus

Telefon: +372 502 7600
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Esinduskauplus Tartus
freesimine ja treimine
Tartu maakond, Tartu linn,
Tähe tn 106b, 50107
Asukoht Tartus

Telefon: +372 5787 8748
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Copyright © RADIUS Hydraulics OÜ | Kõik õigused on kaitstud. Veebilehe teostus: METSAOST.eu