Veokite pealisehitused ja hüdropaagid

Ideed teostusest lahenduseni

Veoauto pealisehitus

Veoauto pealisehitus riffelplaatide näol tagab tingimused, kus soovimatu lendlev sodi ei satu veoki keredetailide, mootori ja erinavate liikuvate osade vahele.

Riffelplaatidest veoauto pealisehitus garanteerib sohvrile turvatunde, et veoki ja haagise vahel ühenduses olevad kaablid ja hüdrovoolikud ei takerdu manööverdamisel ning laadimistöödel veoki raami või keredetailide külge.
veoauto pealisehitus
veoauto hüdropaak

Veoauto hüdropaak

Veoauto hüdropaak sobib nii tent-, kallur- kui ka liikuvpõrand haagistele. Toodame ja paigaldame Eestis ainulaadseid terasest hüdropaake kabiini alustesse, mis võimaldavad neid kasutada mistahes otstarbega haagistega.

Paigaldatavad veoautode hüdropaagid ei nõua originaaldetailide modifitseerimist ega jää algupärastest sõiduki gabariitidest välja ulatuma. Vajadusel valmistame ja paigaldame ka roostevabast terasest või alumiiniumist veoautode küljepaake.

Teenused

Hüdraulikakomponentide paigaldus

Hüdraulikakomponentide tootmine ja paigaldus erinevatele metsa- ja tööstusseadmetele. Kasutame tootmisel CNC torupainutuspinki Herber, millega on võimalik toota suure täpsusega detaile ja seda ka seeriaviisiliselt.

Meie põhilisteks klientideks hüdraulikakomponentide tootmisel on masinatööstuse ettevõtted, kuid samas pakume teenust ka paljudele teistele sarnases valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele.
hüdraulikakomponentide paigaldus
tööstusseadmete projekteerimine ja tootmine

Tööstusseadmete projekteerimine ja tootmine

Radius Hüdraulika omab pikaaegset kogemust erinevate hüdrauliliste ning pneumaatiliste tööstusseadmete arendamisel ja projekteerimisel, kuni nende tootmise ning paigaldamiseni välja.

Aastatepikkuse sihikindla tegevuse vältel on välja arendatud ja toodetud erinevaid tööstusseadmeid, ideefaasist kuni toimivate rakendusteni. Näidetena võiks siinkohal esile tuua Jägala Elektrijaama hüdrojaama, moodulmajade hüdraulilise tõstesseadme, puurkaevudesse lukustunud puurtorude väljakergitaja jpm.
agrotehnika
Agrotehnika
ehitustehnika
Ehitustehnika
metsatehnika
Metsatehnika
sõidukite lisavarustus
Sõidukite lisavarustus
teehooldustehnika
Teehooldustehnika
tööstusseadmed
Tööstusseadmed
radius hüdraulika
Veoautode pealisehitused ja veokite hüdropaagid
Pärnu maakond, Pärnu linn,
Savi tn 17-boks 14, 80040
Asukoht Pärnus

Telefon: +372 502 7600
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veoautode pealisehitused ja veokite hüdropaagid
Tartu maakond, Tartu linn,
Tähe tn 106b, 50107
Asukoht Tartus

Telefon: +372 5787 8748
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Copyright © RADIUS Hydraulics OÜ | Kõik õigused on kaitstud. Veebilehe teostus: METSAOST.eu