Hüdrovoolikute valmistamine

Hüdrovoolikute valmistamine ja müük meie Pärnu ning Tartu esinduskauplustes ja seeriatootmisena Peetri tootmiskeskuses. Valmistame hüdrovoolikuid nii masinatööstusele kui ka tööstusseadmete tootjatele erinevates Euroopa Liidu liikmesriikides.

Lisaks hüdrovoolikutele pakume jae- ja hulgimüügi korras laias valikus hüdraulikavoolikute kiirliitmikke, erinevaid üleminekuid ja pressotsi.

Hüdrovoolikute müük

Hüdrovoolikute müük meie esindustes nii jaeklientidele kui ka hulgimüügi korras. Tootmine toimub kaasaegsetel Finnpower tööpinkidel, mis pressivad kuni 2" läbimõõduga voolikuid. Tänapäevane voolikupress tagab hüdraulikavoolikute tootmisel suure täpsuse ja kõrge kvaliteedi.

Valmistame hüdrovoolikuid ja voolikukomplekte, mis vastavad kõrgematele kvaliteedinormidele ja nõustame kliente õige voolikutüübi valimisel. Lisaks leiab meie suurest valikust nii hüdrovoolikute otsad kui ka erinevad üleminekud.
hüdrovoolikute valmistamine
hüdraulikavoolikute valmistamine

Hüdraulikavoolikute valmistamine

Hüdraulikavoolikute valmistamine erinevat tüüpi ja päritolu hüdraulikasüsteemidele, mille vanus võib olla erinev. Tihtilugu on kliendil endal vanemates hüdraulikasüsteemides kasutusel olevate hüdrovoolikute keerme kindlaksmääramine üsna keerukas.

Seetõttu soovitame kasutuskõlbmatu hüdraulikavooliku meie esindusse kaasa võtta. Sellisel juhul saame kindlad olla, et valmistame just selle õige asendusvooliku.

Hüdraulikavoolikute nõrgim lüli on voolikute ühendus liitmikega. Seega on tähtis, et liitmikud oleks paigaldatud selleks spetsiaalselt ettenähtud seadmetega.

Hüdrovooliku puuduseks on kummimaterjali lühem eluiga võrreldes terasega ja seega tuleb voolikuid perioodiliselt asendada. Hüdraulikavoolikute eluiga on viis kuni seitse aastat.

Hüdrovoolikute otsad ja lisatarvikud

  • Kuni kuuekihiliste hüdraulikavoolikute müük.
  • Vooliku tüübile sobivad hüdrovoolikute otsad (DIN, BSP, ORFS, JIC).
  • Suurim valik hüdrovoolikute üleminekuid (ORFS, BSP, DIN, JIC).
  • Kaitsesukad ja spiraalid erinevatele voolikutüüpidele.
agrotehnika
Agrotehnika
ehitustehnika
Ehitustehnika
metsatehnika
Metsatehnika
sõidukite lisavarustus
Sõidukite lisavarustus
teehooldustehnika
Teehooldustehnika
tööstusseadmed
Tööstusseadmed
radius hüdraulika
Voolikute valmistamine Pärnus
voolikute müük ja valmistamine
Pärnu maakond, Pärnu linn,
Savi tn 17-boks 14, 80040
Asukoht kaardil

Telefon: +372 502 7600
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Voolikute valmistamine Tartus
voolikute müük ja valmistamine
Tartu maakond, Tartu linn,
Tähe tn 106b, 50107
Asukoht kaardil

Telefon: +372 5787 8748
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Copyright © RADIUS Hydraulics OÜ | Kõik õigused on kaitstud. Veebilehe teostus: METSAOST.eu